Realizacje - Pokazy laserowe i holograficzne

Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).

Konferencje, festiwale czy premiery – bez względu na rodzaj wydarzenia, oferujemy naszym Klientom w pełni profesjonalne usługi. Przygotowujemy w ich ramach wyjątkowe pokazy laserowe i holograficzne oraz mapping 3D. Potwierdzeniem tego są zrealizowane dotychczas zlecenia dla Klientów z różnych branż.

Na swoim koncie mamy obsługę takich wydarzeń jak choćby Gala MMA w Olsztynie czy Festiwal Światła w Wilanowie. Braliśmy także udział w eventach dla marek takich jak LOT, Peugeot oraz L`Oreal. Wszystkim im zapewniliśmy nieszablonową oprawę organizowanego wydarzenia, wykorzystującą najnowsze trendy – pokazy holograficzne, laserowe oraz mapping 3D.

Portfolio firmy Kameleon Light

Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi projektami, które zrealizowaliśmy w firmie Kameleon Light i z dumą przedstawiamy w naszym portfolio. Pokazy laserowe, pokazy holograficzne i mapping 3D każdorazowo dopasowujemy w pełni do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić jego firmę, produkt lub usługę w najlepszym możliwym świetle.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Starannie rozpoznamy Twoje potrzeby, przygotujemy wizualizację planowanego wydarzenia, a po akceptacji przystąpimy do profesjonalnej realizacji pokazu laserowego, pokazu holograficznego lub mappingu 3D.

Stargard Szczeciński - Sylwester 2017/1028
Sylwester 2017/2018 Stargard Szczeciński
700 lat miasta Humenne
Mapping z okazji 50 lat Uzyskania praw miejskich przez Marki
Dni Ognia i Wody 2016 w Nysie
Projekcja logotypu na szczycie NATO
Mikołajki - Plaża Miejska
Mapping laserowy w kinie Helios dla Peugeot 308 GTI
Sylwester 2015/2016 Świnoujście
Premiera serii zegarków Omega z filmu 007 Spectra
"Dni Gołdapi 2015"

Strony