Grudzień 2013

Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).

Koncert piosenek Juliana Tuwima "Rodzynki, stroskane winogrona"

W poświąteczny piątek, 27 grudnia w warszawskim Studiu im. Witolda Lutosławskiego odbył się koncert piosenek Juliana Tuwima "Rodzynki, stroskane winogrona". Zapewniliśmy dodatkowe oświetlenie w radiowym studio oraz zrealizowaliśmy wielkoformatową projekcję slajdów na jednej ze ścian.

Z okazji 60 rocznicy śmierci i 100 rocznicy debiutu literackiego Juliana Tuwima Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2013 Rokiem Juliana Tuwima. Stowarzyszenie Klub Krakowian w Warszawie im. Zygmunta III Wazy postanowiło zorganizować koncert poświęcony twórczości tego wybitnego i wszechstronnego poety.

Koncert był niezwykle udany i dodatkowo uświetniony obecnością córki Tuwima, pani Ewa Tuwim-Woźniak, która przyjechała specjalnie ze Sztokholmu, gdzie na co dzień mieszka.

 

Data: 
sobota, 28 Grudzień, 2013
Zdjecie: 

Realizacja dla Peugeota

Uczestniczyliśmy w realizacji pokazu nowego Peugeota 308 dla bloggerów. Powierzono nam wystrój malutkiej sali konferencyjnej oraz atrakcji na koniec dnia prezentacji. Postanowiliśmy wykorzystać ekran 9x3m z dwoma projektorami w sumie 28000 ansi oraz oświetleniem ledowym. Na zakończenie odbył się pokaz laserowy poprzedzający wyjazd rajdówki.

 

Data: 
poniedziałek, 2 Grudzień, 2013
Zdjecie: