Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).

O nas

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyróżnij się lub zgiń”, hasło spopularyzowane przed laty przez Jacka Trouta, nic nie traci na aktualności. Nic też tak nie wyróżni Twojej marki, usługi bądź produktu jak profesjonalna projekcja holograficzna czy wielkoformatowa, pokaz laserowy, czy tzw. mapping 3D. Opowiedz historię swojej marki w spektakularny sposób. Pokażemy Cię w najlepszym świetle – dosłownie!

Dzisiaj wyróżnienie marki / produktu jest wyzwaniem większym niż kiedykolwiek dotąd, lecz niezmiennie stanowi sedno efektywnego marketingu. Pomożemy skutecznie wyróżnić Twój produkt. Czymkolwiek jest. Konferencja, prezentacja, premiera, pokaz, festiwal, koncert, inauguracja, uroczysta gala, impreza. Uzyskasz efekt „wow!” dzięki naszym niekonwencjonalnym, acz sprawdzonym metodom i zostaniesz zapamiętany na długo.

Każdy projekt Kameleona jest indywidualnie dopasowany. Rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb i preferencji. Na tej podstawie przedstawiamy wizualizację planowanego przedsięwzięcia, które po akceptacji jest profesjonalnie realizowane zgodnie z przyjętymi założeniami.

News

Laserem na Pałacu Kultury i Nauki

Sprawdzaliśmy moc świecenia jednego z naszych nowych, mocnych laserów na dużym

Targi ISE Amsterdam

W tym roku ponownie uczestniczyliśmy w targa

Koncert piosenek Juliana Tuwima "Rodzynki, stroskane winogrona"

W poświąteczny piątek, 27 grudnia w warszawskim Studiu im.

Realizacja dla Peugeota

Uczestniczyliśmy w realizacji po