MAPPING 3D

Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).
Mapping kosciola podczas Festiwalu Swiatla w Wilanowie
Mapping 3D ruiny
Mapping 3D scenografii, schody oswietlone kolorami
Mapping 3D scenografii, schody oswietlone napisami

Czy ściany lub wnętrza budynków oraz karoserie samochodów mogą służyć jako płaszczyzna pod trójwymiarową projekcję? Dzięki nowoczesnej technice mappingu 3D to możliwe! W Kameleon Light oferujemy naszym klientom usługę mappingu na Wilanowie w Warszawie – przyszłość multimediów, która ożywia proste obiekty, zachwyca iluminacjami i przyciąga magią kolorów.

Realizowane przez nas usługi mappingu 3D to rodzaj projekcji świetlnej, której tło stanowią różnego rodzaju przedmioty: fasady budynków, scenografie, promowane produkty czy nawet samochody. Wyświetlany obraz współgra wówczas z ich przestrzenną strukturą i tworzy niesamowity – trójwymiarowy efekt. Mapping 3D sprawdza się znakomicie podczas imprez komercyjnych i w widowiskowy sposób podkreśla elementy identyfikacji wizualnej danego produktu. Technikę tę można również wykorzystać jako zmienną scenografię podczas trwającej już imprezy czy akcji promocyjnej.

Pokaz najlepszych efektów 3D

Najlepsze efekty mappingu 3D powstają kompleksowo – od opracowania scenariusza, przez jego wizualizację, aż po wykonanie za pomocą profesjonalnego sprzetu oświetleniowego i multimedialnego. Laser 3D sprawia, że każde wydarzenie nabierze niezapomnianego charakteru. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje.