POKAZY LASEROWE

Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object w block_block_view() (linia 245 z /users/0004/jackul/www/newsite/modules/block/block.module).
Pokaz laserowy, projekcja laserowa logo firmy
Laserowy labirynt, doskonale urozmaicenie spotkan integracyjnych
Nowy ekran 12 x 9 m
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Finał w Warszawie 2015

Podczas organizowanych przez nas pokazów wykorzystujemy lasery i ekrany różnego typu. Realizujemy zarówno pokazy plenerowe, jak i kameralne we wskazanych przez klienta wnętrzach. Stale uzupełniany i unowocześniany park sprzętowy pozwala realizować pokazy o dowolnej wielkości i stopniu skomplikowania.

Wykorzytujemy przy tym dwa systemy - Pangolin i Phoenix. Umożliwiają nam tworzenie animacji laserowych bądź też całych pokazów z timecodem zaprogramowanych wraz ze światłem i multimediami. Jako jedyni możemy połączyć pokaz laserowy i holograficzny tworząc zupełnie nowe, nieznane efekty

Pokazy laserowe z animacją bądź logiem powinny jednorazowo trwać nie dłużej niż mniej więcej 8 minut. Podyktowane jest to percepcją widza. Proponujemy zatem, o ile scenariusz imprezy to umożliwia, kilka pokazów oddalonych w czasie (np. po przerwach kawowych podczas konferencji)

Animacje i grafiki mogą być wyświetlane na ekranach tiulowych (dysponujemy kilkoma elektrycznie rozwijanymi ekranami) bądź mogą być połączone z multimediami.

Zawsze należy pamiętać o odpowiednim zadymieniu sali i uprzedzić o tym personel sali, jeżeli impreza odbywa się wewnątrz.